Привітання з днем народження родичу

Вітаю з днем народження. Бажаю міцного чоловічого стрижня і великого щастя на життєвому шляху. Бажаю вірного курсу на успіх і неодмінної удачі у всіх прагненнях. Нехай у житті, в серці й у всіх справах панує гарна погода.

***

Вітаю з днем народження! Тобі в цей день бажаю не знати прикрощів і печалі, відчувати радість кохання, бути енергійним, мати сили втілювати задумане, бути впевненою людиною. Нехай удача завжди буде в тебе в кишені.

***

Рідна по крові людина, у тебе сьогодні свято! Я маю честь тебе з ним привітати. Бажаю відчувати почуття радості, захоплення, краси і новизни! Нехай на тебе чекає вагон подарунків і море сюрпризів! Нехай твоя душа співає, а тіло – танцює!

***

Зі святом, моя рідна людино! Нехай ти завжди можеш покластися на мене, розповісти те, що душу тривожить і спокою серцю доброму не дає. Життя дарує тобі нехай щасливі, сонячні та яскраві дні, затишні, душевні вечори та посмішки.

***

Вітаю тебе! Я хочу сказати, що завжди буду твоєю опорою, підтримкою, допомогою і просто вірним товаришем і улюбленим родичем. Наш зв’язок допомагатиме в житті, нагадуватиме, що ніколи ми не будемо самотні. Вітаю!

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *