Привітання з днем народження свату

Дорогий сват, вітаю з днем народження! Нехай з цього дня почнеться новий, ще більш щасливий період вашого життя! Нехай все ладиться і виходить чудово. Нехай низкою йде ланцюжок приємних подій і зустрічей. Нехай трапляються справжні дива! Нехай не підводить здоров’я, а настрій завжди буде сонячним!

***

Шановного свата вітаю з днем народження! Бажаю затишку, достатку, благополуччя, обновок, щирості та бажаних благ. Будь здоровим, активним, наполегливим, коханим, легким на підйом і завжди усміхненим. Легкості тобі у всіх справах і багато-багато щастя!

***

Сваток, я вітаю тебе з днем народження! Бажаю постійного потоку грошових коштів, радісних емоцій, щасливих днів, вдалих ідей у твоє життя. Нехай твоя сім’я ні в чому не має потреби, нехай твій шлях буде світлим і добрим, нехай і діти, і онуки тебе міцно люблять. Міцного тобі здоров’я і всіх благ.

***

Дорогий мій сват, вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб з роками впевненості в собі і міцних сил тільки додавалося, щоб за плечима залишалося багато добрих справ і благородних вчинків, щоб попереду завжди був чистий і світлий горизонт родинного щастя і затишку. Будь здоровий, сват, шанований і любимий близькими людьми.

***

Дорогий сват, у твій день народження від душі бажаю тобі бути багатою людиною у всіх сенсах цього слова, ні грама не старіти душею і не мати ні краплі жалю за роки, що залишилися позаду. Будь щасливий і коханий сім’єю, гори ще вогнем прагнення та ентузіазму і нехай тобі вдасться завоювати ще чимало вершин успіху.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *