Привітання з днем народження свекру від невістки

Шановний свекор, вітаю Вас із днем народження. Хочеться щиро Вам побажати життєрадісних і довгих років життя, сповнених міцного здоров’я, родинного щастя та особистого благополуччя. Нехай Вас обійдуть стороною всі печалі та біди. Нехай буде завжди свято у Вашому домі. Нехай поруч будуть кохані люди і близькі друзі.

***

Тату мій найкращий чоловік і дідусь моїх улюблених дітей, сьогодні Ви святкуєте свій день народження. Що хотілося б сказати? Насамперед, звісно ж, бажаю міцного здоров’я і довгих років життя. Нехай у Вашому житті не буде прикрощів і печалей, не засмучуйтеся через дрібниці. Спробуйте подивитися на колотнечі з іншого боку і знайти навіть щось позитивне в неприємній ситуації. Нехай у Вашій оселі панують затишок і гармонія, часто приїжджають діти й онуки, тішать увагою та подарунками. Залишайтеся завжди такою ж справедливою, доброю людиною, яка тримає слово. Ви той, на кого можна покластися, хто дарує впевненість, що все буде добре. Живіть довго і щасливо. Ми Вас любимо!

***

З днем народження, дорогий мій свекор! Бажаю Вам, тату, міцного здоров’я і зігріваючих посмішок дорогих людей, бажаю миру і благополуччя, бажаю щастя і достатку. Тату, нехай цей день запам’ятається приємними зустрічами і добрими побажаннями, нехай усе Ваше життя буде радісним, по-справжньому щасливим, багатим і веселим. Будьте кохані і завжди необхідні кожному з нас.

***

Дорогий свекор, з днем народження! Насамперед, маю подякувати Вам за те, що прийняли мене у свою сім’ю як рідну доньку. За те, що завжди допомагає нам. Будьте завжди здорові, веселі, щасливі. Нехай гарний настрій не покидає Вас, а всі негаразди минають стороною. Добра, щастя, теплоти, душевного спокою щиро Вам бажаю.

***

Дорогий мій свекор! У день Вашого народження хочу від щирого серця привітати і поділитися одкровенням, яке відвідало мене після того, як я увійшла у Вашу родину. Мені хочеться порадити всім дівчатам, щоб, обираючи собі чоловіка, вони насамперед подивилися на його батька. Усі найкращі якості, які батько може передати своєму синові, Ви виховали в моєму чоловікові, і я вдячна Вам. А також дякую за те, що одразу відчула себе рідною у Вашій родині. Ви прекрасна людині – розумна, добра, працьовита. І я рада, що син схожий на Вас. Сподіваюся, ті самі добрі риси ви побачите потім у своїх онуках. Здоров’я і щастя Вам! З днем народження! Ми Вас дуже любимо.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *