Привітання з весіллям для молодят

Дорогі молодята, від щирого серця привітаю вас з вашим весіллям, з прекрасним святом на честь створення вашої родини. Бажаю бути найріднішими і найближчими людьми один для одного протягом усього життя. Бажаю наповнювати серця щастям і радістю, а дім – достатком і благополуччям. Бажаю, щоб нитка, яка зв’язала вас, була міцною і міцною, без єдиних надривів і вузликів. Миру вам, взаєморозуміння, вірності та довіри.

***

Дорогі молодята, вітаю вас із вашим спільним святом! І навіть не зі святом, а з початком нового, дуже важливого і відповідального періоду вашого життя. Бажаю вам, щоб цей період був для вас щасливим, довгим, цікавим і продуктивним. Нехай ваші стосунки постійно міцніють. Нехай кохання ніколи не згасає, а лише спалахує новими барвами. І нехай цей зелений паросток сімейного життя виросте у велике красиве і могутнє дерево. І я бажаю, щоб ніякі вітри, буревії, буревії та посухи не змогли зломити його!

***

Від щирого серця вітаю чудову пару з днем весілля! Сьогодні ви поєднали свої серця. Живіть у любові та гармонії, мирі та злагоді. Кохайте один одного так само ніжно, як і зараз. Поважайте, не зраджуйте, бережіть одне одного. Бажаю, щоб ваше життя було зігріте розумінням, ніжністю, турботою. Нехай кожна мить, проведена разом, буде щасливою. Хочу, щоб ви завжди дякували долі за те, що колись зустрілися!

***

Дорогі молодята, вітаємо вас із цим щасливим днем – днем вашого весілля! Кохайте, бережіть, поважайте один одного. Нехай ваш дім буде повною чашею, нехай у ньому лунає дитячий сміх і завжди живуть віра, надія і любов. Бажаємо вам величезного щастя, радості й удачі.

***

Прекрасні молоді, ми вітаємо вас із законними узами шлюбу! Нехай ваш сімейний шлях буде довгим і гладким, сповненим любові та взаєморозуміння. Для вас починається новий етап стосунків і дуже важливо зберігати спокій і розсудливість. Тримайтеся по життю разом, розділяючи радість і смуток, веселощі й усамітнення. Не ображайтеся одне на одного довше 10 секунд, пам’ятайте, що любов проявляється в увазі. Бажаємо вам гармонійних і повноцінних стосунків, міцно пов’язаних ніжністю і турботою.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *