Привітання з Днем Архістратига Михаїла

Вітаю зі світлим святом, з Михайловим днем! Нехай, незважаючи на холодну пору року, в душі будуть мир і спокій, а в домі – затишок і тепло. Бажаю поповнення сил. Нехай зцілюються всі душевні та фізичні недуги. Нехай ідуть від вас біди і скорботи. Нехай Архангел Михаїл допомагає вам у ваших починаннях і поточних справах. І дай Бог усім живим людям миру, добра, щастя, мудрості, натхнення і здоров’я!

***

Вітаю зі світлим святом – з Михайловим днем! Нехай Архангел Михаїл оберігає твою оселю, захищає й охороняє від усього нечистого й непотрібного, від непотрібного й поганого! Бажаю, щоб любов, добро, злагода й умиротворення, спокій і затишок, милість і благодать згори наповнили твоє серце та серця рідних і близьких тобі людей!

***

Вітаю з великим християнським святом – Михайловим днем! Нехай Архангел Михаїл і з ним Небесні Сили безтілесні – ангели господні – бережуть вас від усіх лих і напастей. Бажаю вам у цей святий день добра й радості, миру й добробуту, міцного здоров’я, злагоди й ладу в родині. Світла вам і незламної віри в Господа. Зі святом!

***

З небесним покровителем Архангелом Михаїлом дай вам Бог довголіття, праведної праці, завжди бути чесними в словах, вчинках і помислах! Нехай біда вас не знає, горе від вас тікає. І нехай дороговказна зірка завжди освітлює дорогу вашого життя!

***

Вітаю з одним із найчистіших і найсвятіших свят – Михайловим днем. Нехай цей день піднесе радість, смиренність, спокій і благість високо і огорне ними весь світ. Нехай помисли і вчинки будуть чисті, як джерельна вода, а любов і прийняття запанує в серці кожного. Бажаю умиротворення і щирості в кожній миті. Нехай доброта поширюється все більше й більше, даруючи людям злагоду та благодать.

***

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *