Привітання з Днем Святого Валентина

Вітаю з Днем святого Валентина! З Днем усіх закоханих! Адже немає нічого на світі кращого, ніж любити і бути коханим. Нехай це свято відчувається не тільки цього дня, а й щодня, а почуття любові і закоханості живе в серцях кожного протягом довгих років життя. Бажаю всім закоханим у цей день зважитися на новий крок у своєму житті, тим, хто ще не зустрів своє кохання, обов’язково знайти його, а ті, хто втратив віру в любов, знайти її знову. Любіть і будьте коханими!

***

У День святого Валентина заведено бажати кохання. Але я побажаю не просто кохати і бути коханою людиною, а щоб те саме кохання було щирим, міцним і міцним. Бажаю, щоб серце від радості і щастя билося в такт із серцем коханої половинки, щоб кохання надихало на добрі і красиві вчинки, щоб стосунки були наповнені розумінням і спільними мріями.

***

Зі святом, із Днем усіх закоханих! Любов – це основа світобудови, рушійна сила, зцілення, запорука успіху в починаннях будь-яких. Бажаю в День святого Валентина любити, закохуватися, в обіймах ніжитися, цілуватися. Бути сонцем, чиїмось сенсом, дороговказною зіркою, причиною солодких снів і приводом божевілля, феєрверком почуттів. Почути найзаповітніші слова, зустрічати заходи і світанки з половинкою. Тепла вам і ласки, чарівництва і зустрічей, до півночі пристрасних розмов. І якщо чекаєш – дочекатися, шукаєш – знайти, а вже знайшовши, берегти і жити в любові!

***

Це один із найпристрасніших, найтепліших, найчуттєвіших, найніжніших і найромантичніших днів року. Стільки красивих легенд та історій пов’язано з цим святом, і це не дивно, адже це свято пристрасті, любові та всіх закоханих. У цей особливий лютневий день я бажаю, щоб у твоєму житті завжди була та сама людина, яка подарує тобі щастя, наповнить твоє життя мальовничими фарбами і почуттями. Вона буде берегти тебе, цінувати, обожнювати і щодня приємно дивувати. Нехай магія цього дня подарує тобі справжнє кохання!

***

Усіх, хто кохає і кохаємо, усіх, хто шукає своє кохання і хто вже знайшов, зі святом, з Днем святого Валентина! Сьогодні прийнято обмінюватися подарунками, дружніми теплими побажаннями, висловлювати свої щирі почуття. Не соромтеся поривів, що йдуть від серця. Говоріть тільки про приємне. Доставляйте радість одне одному. Мрійте про щастя, любов, і ваша мрія обов’язково збудеться.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *