Привітання з Днем Святого Миколая

Вітаю тебе з Днем святого Миколая! Бажаю, щоб він зі своїми Ангелами-помічниками приніс тобі величезне щастя, нехай збудуться всі твої мрії – і великі, і маленькі! Нехай сонечко зігріває тебе, а рідні люди люблять і бережуть! Нехай міцним буде здоров’я, а сльози блищать на очах тільки від радості! Нехай буде все прекрасно кожен день і кожну годину твого життя!

***

Вітаю з Днем святого Миколая! Бажаю тільки світлих смуг у житті, тільки добрих людей поруч, тільки хороших вчинків. Бажаю, щоб Микола Чудотворець допомагав у хвилини труднощів і відчаю. Бажаю, щоб твоє серце завжди вірило в чудеса, а доля виправдовувала всілякі твої надії.

***

У це велике православне свято я щиро і з добрими намірами вітаю тебе. У день святого Миколая хочу побажати лише добрих і чистих емоцій, щастя в душі і спокою в серці. Нехай сьогоднішня дата нагадає тобі, що святий Миколай завжди поруч, охороняє і оберігає нас від усього поганого. Любові і процвітання тобі і твоїм близьким і нехай Небесний Чудотворець Миколай береже всю вашу родину!

***

Надію і тверду віру бажаю тобі в цей дивовижний день! Нехай Чудотворець Миколай дасть тобі силу і впевненість у тому, що Бог чує нас і веде в потрібному напрямку. Бажаю тобі гармонії із самим собою та енергію для нових цікавих справ. Нехай Божа благодать невідступно перебуває з тобою! З Великим і чарівним святом, тебе!

***

Вітаю тебе з Днем святого Миколая. Нехай цей день буде особливим, красивим і чарівним. Бажаю, як магніт, притягувати до себе радість, удачу і щастя. Щоб тебе дивували приємні та цікаві сюрпризи. А мрії здійснюються стрімко і швидко, одна за одною. Нехай навколо тебе буде багато добра, тепла, затишку і хороших людей.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *