Привітання з Днем Незалежності України

Вітаю з Днем незалежності України і бажаю жити довго і щасливо в дружній і процвітаючій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом. Живіть із чудовим настроєм і великим ентузіазмом, з безмірною любов’ю в серці та вічною гордістю за свою Батьківщину.

***

Дорогі українці, вітаємо вас із всенародним святом – Днем незалежності України! Нехай ваші тіла, справи та особиста думка також будуть незалежними. І тільки серце нехай буде обов’язково полоненим любов’ю. Бажаємо вам тотального покращення життя, хронічного щастя, непохитного здоров’я та щоденних посмішок.

***

Вітаю з Днем незалежності України та бажаю багатого, яскравого, соковитого, безтурботного, захопливого та процвітаючого життя в улюбленій країні. Нехай Україна не знає важких часів, нехай для головної країни серця не буде ні ворогів, ні заздрісників. Бажаю працювати на благо України, бажаю собі і близьким дарувати щастя і любов!

***

У 1991 році саме цього дня наша Україна стала незалежною. Неважливо якою мовою ми розмовляємо, а важливо, які традиції шануємо і яку країну вважаємо своєю батьківщиною. Це пам’ятний день для будь-якого українця. Це день, коли мрія про вільну, незалежну країну стала реальністю.

***

Хай живе вільний, вільний народ! Процвітання, здоров’я, міцного духу багатій і щедрій Україні! Нехай сім’ї ваші завжди будуть згуртованими, столи – повними, свята – веселими, сусіди – чуйними, а друзі – щирими!

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *