Привітання з Днем вчителя

Вітаю Вас із чудовим святом – Днем учителя. Бажаю завжди зберігати в душі любов до своєї важкої, але такої важливої і потрібної професії педагога. Нехай наснаги додають Вам любов і повага Ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Вашої заслуги. Будьте бадьорі та здорові. Оптимізму Вам і душевної рівноваги. Будьте щасливі, зі святом!

***

Вітаємо наших улюблених вчителів – чудових людей, які присвятили своїй роботі все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і величезне терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров’я, незгасаючого запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне й освічене покоління. З Днем учителя!

***

Вітаю зі Всесвітнім днем учителя! Нехай, завдяки Вашим старанням і зусиллям, увесь світ з кожним днем стає грамотнішим, освіченішим, розумнішим і освіченішим. Бажаю Вам здоров’я і терпіння, внутрішньої умиротворення і гармонії, поваги оточуючих і щирої вдячності за Вашу велику працю. Нехай Ваші учні разом з Вами досягають неймовірних висот успіху, нехай Вас супроводжує удача в усіх-всіх-всіх справах!

***

Вітаю від щирого серця з Днем учителя! Ваша праця безцінна, ні з чим незрівнянна, адже вам довіряють найцінніше, що мають батьки, – дітей. І ви кожному приділяєте увагу, докладаючи всіх старань і вміння. Величезна подяка Вам за це! Бажаю Вам успіхів у всьому, благополуччя, усіляких благ і найстаранніших і найрозумніших учнів!

***

З днем учителя, улюблений учителю! Спасибі за Ваше терпіння і відданість справі, за здатність ділитися своїми знаннями з іншими, спасибі, що приділяєте нам свій час, за те, що даруєте нам свій талант і переживаєте за наше майбутнє, намагаючись зробити його світлим і визначним, спасибі, що на певний час Ви стали частиною нашого життя, допомагаючи розвиватися й удосконалюватися. Вдалого дня та гарного настрою!

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *