Привітання зі Святим Вечором

Вітаю зі Святим вечором і Різдвом Христовим! Нехай усе погане зникне з твого життя. Нехай тільки радість, мир і доброта торжествують навколо тебе. Бажаю щастя і достатку, найміцнішої віри і любові. Нехай ангел тебе оберігає, нехай це Різдво подарує диво і здоров’я!

***

Щасливих надій бажаю тобі у Святий вечір. Вітаю і бажаю доброго, радісного, снігового, чудового Різдва. Нехай життя, хоч і на мить, здасться казкою, і в житті цьому нехай буде багато щастя, прекрасних людей, веселих посмішок і чудових днів, не витрачених даремно!

***

Нехай цей Святий вечір буде розфарбований кольором ваших найглибших емоцій, а час, проведений із вашими родинами, наповниться повітрям любові. Даруйте одне одному радість не лише на Різдво, а й протягом усього року, адже радість – це почуття, яке завжди повертається. Зі святами!

***

Коли на небі в Різдвяну ніч з’явиться перша зірка, нехай здійсниться найочікуваніше бажання. Нехай майбутнє буде щасливим, минуле – світлим, а сьогодення – мудрим.

***

Бажаю, щоб твоє життя висвітлювала зірка, яка допоможе знайти правильну дорогу і додасть сили на шляху. З Різдвом! Усього тобі найсвітлішого і справжнього.

***

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *