Привітання з Великоднем

Христос воскрес! У це світле і чисте свято бажаю у Вашу оселю добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою – мирне і ясне небо, а поруч – надійні та вірні друзі. Бажаю, щоб Великдень приніс Вам теплоту і радість у серці. Нехай Господь дарує Вам свою любов і міцну віру в душі. Зі святом!

***

З прекрасним святом Святого Великодня! Бажаю добра, світла і миру! Нехай ваші думки і дії будуть тільки з хорошим посилом і на благо! Нехай оточують вас тільки добрі і світлі люди! Нехай дім буде повною чашею, де живуть любов, спокій і турбота! Здоров’я вам і вашим близьким!

***

Вітаю з цим світлим святом. І в цей день недільний хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою буде мирне небо, а поруч – улюблені й веселі рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб усі жалі та образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя.

***

Вітаю з великим святом Великодня Христового! Христос Воскрес! Бажаю допомоги Божої, міцності духу, сердечного тепла, великоднього тріумфу, усмішок добрих облич, здоров’я близьким, тепла домівці, трепетної радості, благодаті, милості, душевного просвітлення. Нехай Воскресіння Христове принесе світло, щастя, мир. Бережи Господь!

***

Вітаю з Великоднем! Бажаю світлої радості, щирої любові, міцної віри, миру, спокою, процвітання. Нехай душа наповниться тихим щастям, теплими почуттями, світлими помислами та любов’ю. Нехай цей день принесе спокій, умиротворення і гармонію!

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *